Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začínáme

2. 9. 2006

Historie

Nebylo tomu zase tak dávno, kdy se malý a velmi specificky zaměřený server www.mobilmania.cz snažil odrazit od úplného nic. Mobilní telefon byl ještě před 8 lety vymožeností s hodnotou přesahující 10.000 Kč. Dnes se do telefonů vtěsnala nejrůznější technologie a cena padá závratně nízko. To vše způsobilo to, čemu se říká "technologický boom". Trh na vyspělých trzích začíná být přesycený a zákazníci vybírají z modelů, které zvládnou mnohdy víc, než sami uživatelé tuší. Spolu s novými telefony hledají uživatelé zajímavé informace, které by jim mohly pomoci. Velké servery, jako www.mobilmania.cz nebo www.mobil.idnes.cz, nabízí dostatek vyčerpávajících informací o problematice na poli mobilních telefonů, my se zaměříme na zařízení s operačním systémem. Přednostně bude zpracovávána problematika s S60 3.edice. Spolu s touto náplní se Vám naskytne možnost veškerý software stáhnout a - řekněme - "vyzkoušet".

Warez tolerujeme, ale nepodporujeme

K čemu ale čtenáři je excelentně sepsaný článek, když např. recenzovaný navigační systém nemůže okusit? Od teoretických informací (jiných serverů) k těm praktickým (našim). Obsah se bude flexibilní a mnohdy jen několikadenní. Programy, pokud čtenáři budou jevit zájem o odkazy na jejich zdroj, zveřejníme. Často však bývají závratným tempem nefunkční, proto je nutná na místě obezřetnost a pohotovost. Odkazy zde budou uveřejněny jen dočasně! Plně funkční soubory jsou umístěny na jiných serverech. Nejedná se tedy o nekonečné téma nabízení warez programů, jak by někdo mohl mylně chápat.


Cíl

Cílem stránek s podtitulem "o mobilech nevíme nic" je, aby čtenář si vzpomněl na motto jiného serveru. Důležité také je, aby porovnal psané informace a sám si je vyzkoušel a dozvěděl se o něčem, co možná ani netušil (i když všichni víme, že my, Češi, jsme mršky chytré a nic nás jen tak nepřekvapí). Rád bych také, kdyby se stránky zůstaly před masovými médii ukryty a zároveň byly hodně navštěvovány spokojenými návštěvníky. Do konce roku 2006 si dávám(e) za cíl nabídnou slušnou softwarovou základnu pro S60 3.edice. Návštěvnost v desítkách by byla fajn, stovky lidí by byl sen a tisíce lidí denně neuvěřitelné. Tímto prosím, aby čtenáři, v případě spokojenosti, dávali odkaz na tyto stránky co nejvíce lidem z oboru smartphonů a aby se pokusili dotěrné rýpali odehnat co nejdál od adresy www.s60.estranky.cz .

N-JOY!

 

 

Náhledy fotografií ze složky