Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzhled nového komunikátoru stále nejasný

25. 3. 2007
Přestože byla Nokia E90 představena jako nejvybavenější manažerský telefon s finální podobou, nic není definitivní. Kromě nově objevené celostříbrné varianty není také jasná vnitřní podoba samotného komunikátoru.

ČLÁNEK BYL PŘEJAT Z WWW.S60.CZ.


Komunikátor E90 byl poprvé k vidění na veletrhu 3GSM. Uběhl poměrně krátký měsíc a již dnes padají první otázky, zda prototypy nového komunikátoru byl ztvárněním definitivní podoby přístroje. Tématem k diskuzi je bezesporu nově objevená barevná varianta přístroje v odstínu stříbrné. Ačkoliv je stále oficiálně deklarováno, že nový komunikátor bude vyráběn v barvě červené a tmavě hnědé, možná se dočkáme postupem času také stříbrné varianty.
Oživeno: Podařilo se zjistit, že stříbrná varianta opravdu byla a měla být nabízena k prodeji, bohužel komunikátor E90 ve stříbrné barvě vůbec uveden nebude.

Obrazek


Druhý, o to víc choulostivý problém, nejspíš řeší designéři ve Finsku do teď. Umístit na vnitřní straně komunikátor nápis „Nokia“ na dominantní pozici nad displejem, kde by mohl být nápis brzy setřen držícími drážkami, nebo jej utopit pod displej, jak bylo k vidění na prototypech v Barceloně? Abychom mohli mít ještě víc zamotanou hlavu, na oficiálních reklamních snímcích je nápis „Nokia“ umístěn sice nad displejem, zato modelové označení E90 chybí úplně. Otázka do éteru tedy zní: Která podoba komunikátoru je vlastně ta finální?

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dj mudiccss

(DJ tiesto, 14. 4. 2007 8:35)

takze tento mobil je krasny zejo