Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPY: Nokia N93i - stejné paramatry, nový design

3. 11. 2006
Už je téměř tradicí, že se někomu podaří tajně zdokumentovat telefon, který je teprve na pultě vývojového centra výrobce. Za poslední měsíc se obdobných fotografií objevilo více než dost. Všechny spojuje jediná vlastnost: jsou to produkty finského leadera trhu Nokia. Výrobce nám připravuje nástupce současné vlajkové lodi N93. Novinka bude mít označení N93i.

Image Hosted by ImageShack.us

Serveru www.it168.com se podařilo získat zajímavé fotografie připravovaného nástupce současné vlajkové lodi N93i. Jak server oznamuje, označení bude N93i, což znamená, že funkce zůstanou stejné, jako u dnešního modelu. Změn se dočká design. Vnější kryt s displej zeštíhlel, povrch je zpracováni v podobném stylu, který se nechal inspirovat asijskými přístroji Samsung nebo LG (Chocolate). Leštěné tvrzené sklíčko by mělo odolávat běžným vrypům. Kosmetickými změna prošla klávesnice a dle autora fotografií značně klesla také hmotnost. Přístroj ukrývá v masivním kloubu trojnásobný optický zoom a čip zpracovávající fotografie s rozlišením 3 megapixely. Videofunkce jsou zcela totožné s modelem N93i.

Image Hosted by ImageShack.us

V dnešní době je model N93 kritizován za nedokonalý firmwarem, který není propracován do takové míry jako firmware u sourozence N73. Při natáčení videa optický zoom nepříjemně vrže a tato vlastnost celou funkci značně znepříjemňuje. Fotografie obsahují na své rozlišení také značně zvýšenou zrnitost.
Nezbývá tedy doufat, že všechny tyto mouchy výrobce vychytal.

Image Hosted by ImageShack.us
(nový model N93i)

Obrazek
(současný model N93)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář