Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia N83/95 - První fotografie!

24. 9. 2006
Příští týden chystá finský výrobce Nokia tiskovou konferenci Open Studio, kde, jak se napjatě očekává, představí několik nových telefonů. Mezi nimi bude hudební duo 52/300 a žhavá vlajková loď Nxx. Spekulace o označení hovořily o možnostech N83 a N95. První kvalitní fotografie jsou tady!
    Server a prodejce mobile.brando.com.hk dnes v noci uvedl až příliš detailní fotografie dosud nepředstaveného přístroje. Při bedlivém zkoumání je okamžitě zřetelný původ snímků. Zařízení je pouze maketou z mnoha plastových atrap, s kterými se můžeme setkat například v pobočkách mobilních operátorů. Není ale důvod pochybovat o autentičnosti. Pouze na snímku s číselným označení bych váhal zdrženlivěji. Font s nápisem "N83" je jiný, než který finský výrobce cejchuje na čela jednotlivých modelů.
    Na snímcích je možné rozpoznat, v čem finský výrobce nelení a co ho žene kupředu. Již jsme Vás informovali o 5megapixelovém fotoaparátu s optikou Carl Zeiss. Ten v současné době disponuje nevídanými parametry, které v Evropě zatím jsou něčím unikátním a blíží se kvalitou mnohým levnějším kompaktům. Za velmi nečekané překvapení musíme vyzdvihnou absenci pop-portu. Ke slovu se dostal konektor miniUSB a pro audio 3,5mm Jack. Celý přístoj je obalen v průsvitném plastovém obalu, na který je reklama na výše zmíněným serveru zaměřena.Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us


(Zdroj: mobile.brando.com.hk)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář