Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia N81 - fáma nebo skutečnost?

22. 3. 2007

Jsou tomu čtyři dny, kdy byla uvolněna freewarová aplikace Nokia Sports Tracker, kterou obsahuje například odolný smartphone 5500, a mezi množstvím informací o nové aplikaci padla zmínka o připravovaném modelu N81. Kromě modelového označení žádná jiná informace neunikla.


ČLÁNEK BYL PŘEJAT Z WWW.S60.CZ.


Na internetové adrese s volně nabízenou Nokia Sports Tracker si může čtenář stáhnout a vyzkoušet praktickou aplikaci pro fitness aktivitu. Mezi množstvím screenshotů, informací o samotném programu a odkazu ke stažení se objevuje výčet podporovaných telefonů. Nejzajímavější model ze všech je jistě N81, o kterém jsme ještě neslyšeli. Opravdu je připravován nový smartphone navazující na model N80? Dostalo se číselné označení „N81“ mezi existující smartphony nedopatřením a obyčejným překlepem, nebo si jen administrátor zjednodušil práci, aby nemusel zanedlouho stránku opětovně aktualizovat? Pokud by se jednalo o čistý číselný překlep, zmínka o modelu N81 by se na stránce neobjevila dokonce dvakrát.

Obrazek


UPDATE:
Nokia se k údajnému překlepu nehodlá vyjadřovat, nicméně zmínka o Nokii N81 byla během tří dnů upravena na N80IE. Tento krok je sice zajímavý, ale proč by měl být zmiňován ve výpisu pouze softwarově upravený smartphone N80, když máme například podobně upravené modely N73 (N73ME a N73IE), které ve výpisu nefigurují?
    V budoucnu se prý modelu N81 dočkat máme. Zda půjde o nástupce hudebního smartphonu N91, jak se stále více spekuluje, uvidíme prý již v průběhu letošního roku.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wwww.savanaparis.blog.cz

(LuCinkA*, 8. 4. 2007 14:26)

heh,Nokia N80 mám..:D

fáma či skutečnost?

(vlastik, 22. 3. 2007 23:34)

Osobně se domnívám že vše nasvědčuje tomu že nokia uvedla n81 omylem ale že se jedná o existující model. Snad k tomu někdo časem podá bližší informace. Každopádně se máme nač těšit.