Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spekulace: přibudou modely E61i, E65 a E90?

22. 10. 2006
Z různých koutů webových serverů prosakují různé informace, jakých modelů E-series se v dohledné době dočkáme. Zatímco modely N-series se dočkaly stylového véčka N75 a hi-tech modelu N95 při nedávné konferenci v New Yorku, očekávané modely E-series mají být pro ně skromnějšími příbuznými zejména pro pracovní záležitosti.

Obrazek


Spekulace přicházejí z různých zdrojů. Nejpravděpodobnější podobou nového tria manažerů jsou modely E61i, E65 a E90.
    Nokia E61i by měla navazovat na stávající model E61 s rozdílem miniUSB konektoru místo Pop-portu a integrovaným fotoaparátem. Podobné praktiky u existujících modelů můžeme pozorovat na modelech E50-1 a E50-2. Rozdíl je prakticky ve fotoaparátu. E65 se má podobat slideru N80. Rozdíl bude opět v ingraci fotoaparátu. Chybět bude rovněž přední kamera. Tím se N80 v novém kabátku nepřímo přesune na dráhu manažerů na tvrdou kancelářskou práci. E90 je zatím pouze označení, jehož číslo by evokovalo si rozvzpomenout na modely 9xxx. Pokud by tomu opravdu bylo, nové trio by završil nový komunikátor pro ty nejvytíženější "pracanty". Jak již bylo dříve uvedeno vývojáři, nový komunikátor nebude stát na stávající platformě Series 80, ale sníží se na dnes snadno modifikovatelnou platformu S60. Funčnost při vhodném sestavení hardwaru by mohla být totožná s S80. Všechny tři přístroje by byly zajímavým (a logickým) krokem, dva z nich by prošly pouze omlazením a určitým druhem "reinkarnace", který se pravidelně děje. Poslední zmíněný má již velmi blízko ke skutečnému uvedení. Stávající "krabička" s označním 9500 již pomalu a jistě je překonávána nejen z řad konkurentů s OS Windows, ale útočí na ni zdatně vlastní sourozenci 9300i a E61.
    Pokud si kladete otázku, zda a kdy výše uvedené přístroje uvidíme, další E-series produkty jsou ohlášeny na 1. kvartál roku 2007.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chybička se vloudila..

(Majkee, 24. 1. 2007 11:19)

Ahoj, to stylové véčko má být N76, mám ten pocit.. Tedy pokud je to tento mobil - http://www.s60.cz/c/pristroje-nseries/nokia-n76.htm